הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 25.04.2024

STAGE, הינו מכון כושר הפועל בהנחיית מדריך המוביל קבוצות עד 10 מתאמנים בכל מקצה, הפעילות מתבצעת על הליכונים , מדרגות, ופטריות קפיצה בשילוב מוזיקה. אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את הארגון ואת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר הונגש לרמהAA] ] ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר נבדק כל 3 חודשים כדי להבטיח את תחזוקת נגישות האתר.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפן  Chrome

 

הסדרי נגישות בארגון

קיימת חניה נגישה סמוך לכניסה הנגישה. המסומנת במדבקות על דלת זכוכית. ניתן להגיע אלינו גם מתחנת האוטובוס הסמוכה לשוק העירוני. מול הכניסה הראשית קיים  נגיש  ומאויש, שיכוון למקום השיעור. כל הפעילויות במכון אינן מיועדות לאנשים עם מוגבלות בהתניידות, ולכן אין מעלית לקומה ב',  קיים מהלך מדרגות מונגש לפי ת"י 1918 חלק 3.1 סימון משטח אזהרה בראש מהלך המדרגות, סימון קצה כל שלח של מדרגה  וסימון  קצוות מאחז היד.

הכניסה לאזור השירותים מסומנים  באישה / גבר. לא קיים תא שירותים נגיש, ולא מקלחת נגישה . ( לא קיימת פעילות לאנשים עם מוגבלות בהתניידות). שתיה קרה ניתן לקבל או לרכוש בדלפק השירות.

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך רכז הנגישות של הארגון:

איש קשר – נס – 054-8083195

מלאו פרטים ויצרו אתכם קשר לאימון חשיפה >>

פתיחת וואטסאפ
יש לך שאלה?
היי,
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן